X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Znajdź ubezpieczenie:
Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenia na życie

Acti Ochrona - najlepsze ubezpieczenie na życie pod kredyt

Macif Życie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych

Ubezpieczamy życie. Skutecznie i tanio.
 
Acti OCHRONA
Opis ubezpieczenia


Indywidualne terminowe ubezpieczenie na życie Acti OCHRONA - gwarantujące ochronę ubezpieczeniową na wypadek śmierci lub śmierci na skutek nieszczęśliwego wypadku. 

1. Przedmiot ubezpieczenia:

Życie ubezpieczonego.

2. Zdarzenia objęte ochroną ubezpieczeniową:

. Śmierć,
. Śmierć na skutek nieszczęśliwego wypadku.

3. Suma ubezpieczenia: 

. w przedziale od 30 000 do 3 000 000 zł - na warunkach standardowych
. powyżej 3 000 000 zł - taryfikacja indywidualna

4. Wiek ubezpieczonego: 

 Od 18 do 75 lat.

5. Wiek wstępu do ubezpieczenia: 

 Od 18 do 65 lat. 

6. Okres trwania umowy ubezpieczenia:

 Umowa zawierana jest na okres jednego roku i automatycznie przedłużana na kolejne okresy roczne. 

7. Składka ubezpieczeniowa:

Zgodna z taryfą składek. Towarzystwo gwarantuje, że w trakcie trwania automatycznego odnawiania polisy nie podwyższy składek ubezpieczeniowych w stosunku do taryfy składek obowiązującej w dniu zawarcia umowy ubezpieczenia.

8. Częstotliwość opłacania składki:

 Składki mogą być opłacane rocznie, półrocznie, kwartalnie i miesięcznie. Minimalna wysokość składki lub jej raty wynosi 100 zł.

9. Obniżki taryfowe:

Obniżka za kontynuację: 1% zniżki za każdy rok automatycznego odnawiania .umowy.

Obniżka partnerska: w przypadku zawarcia umowy ubezpieczenia przez małżonków lub partnerów przyznawana jest każdemu z nich obniżka w wysokości 10% od wysokości składki podstawowej.

10. Zmiana sumy ubezpieczenia:

 Suma ubezpieczenia może ulec zmianie na wniosek ubezpieczającego w każdej chwili trwania umowy ubezpieczenia. 

11. Ocena stanu zdrowia: 

Na podstawie deklaracji zdrowia, kwestionariusza zdrowia lub ewentualnie badań lekarskich przeprowadzanych na koszt Towarzystwa, w zależności od wieku ubezpieczonego i sumy ubezpieczenia oraz stanu zdrowia.

12. ACTI OCHRONA wzbogacona może być o dodatkowe ryzyka: 

. śmierć lub trwałe i całkowite inwalidztwo w wyniku nieszczęśliwego wypadku od 30.000 zł do 1.200.000 zł,
. poważne zachorowanie (zawał serca, udar mózgu, przeszczep narządu, nowotwór złośliwy) od 25.000 zł do 600.000 zł,
. pobyt w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadku od 100,00 zł/dzień do 200,00 zł/dzień,
. trwały uszczerbek na zdrowiu w wyniku nieszczęśliwego wypadku od 25.000 zł do 600.000 zł,
. trwała i całkowita niezdolność do pracy od 25.000 zł do 600.000 zł.Elastyczny czas trwania umowy - umowa jest zawierana na rok z automatycznym odnowieniem, co w praktyce oznacza, że w każdym momencie sam decydujesz jak długo będzie obowiązywać umowa ubezpieczenia, w przypadku szybszej spłaty kredytu nie musisz przedłużać ubezpieczenia na kolejny rok.

Elastyczna suma ubezpieczenia - w każdym momencie możesz sukcesywnie obniżać sumę ubezpieczenia i dostosowywać ją do wielkości kredytu.

Wysoka suma ubezpieczenia za niską składkę.

Rozszerzony zakres ochrony - ubezpieczenie gwarantuje ochronę nie tylko na wypadek śmierci, ale także trwałego i całkowitego inwalidztwa.
Towarzystwo MACIF powstało w 1960 z inicjatywy 300 osób, przedsiębiorców z branży handlu i przemysłu, jako alternatywa dla oferty komercyjnych zakładów ubezpieczeń. Na początku Członkami Towarzystwa byli sami przedsiębiorcy, a następnie pracownicy ich zakładów pracy. Otwarcie na inne grupy zawodowe nastąpiło w roku 1986.

Obecnie MACIF skupia 4,7 miliona Członków i ubezpiecza ponad 10 milionów osób. Jest największym ubezpieczycielem komunikacyjnym i mieszkań we Francji. MACIF jest członkiem organizacji grupujących światowe (ICMIF) i europejskie (ACME, EURESA) towarzystwa ubezpieczeń wzajemnych. Poza granicami Francji, MACIF prowadzi, jako udziałowiec, działalność w Hiszpanii, Portugalii i Grecji. MACIF współpracuje też z firmami ubezpieczeniowymi z Belgii, Włoch, Szwecji, Niemiec, Austrii i Kanady.

MACIF Życie TUW jest pierwszym w Polsce Towarzystwem Ubezpieczeń Wzajemnych, które oferuje ubezpieczenia na życie wszystkim zainteresowanym, a nie tylko niektórym grupom społecznym lub zawodowym.

Towarzystwo otrzymało zezwolenie Ministerstwa Finansów Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 30 grudnia 2003 roku na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej bezpośredniej i reasekuracyjnej w Polsce w zakresie działu I - ubezpieczeń na Życie.

Działalność operacyjna MACIF Życie TUW rozpoczęła się 16 grudnia 2004 roku, gdy zostały sprzedane pierwsze polisy ubezpieczeniowe.

Jego ambicją i racją istnienia jest oferowanie możliwości zabezpieczenia przyszłości własnej i najbliższych wszystkim Polakom, stanowiąc prawdziwą alternatywę dla oferty komercyjnych zakładów ubezpieczeniowych.

Jako organizacja o charakterze non profit, MACIF Życie TUW nie jest nastawione na realizację zysków czy dochodów przeznaczonych dla założycieli.
 1. Kliknij przycisk "Oblicz składkę".
 2. Oblicz składkę we właściwym kalkulatorze.
 3. Wypełnij wszystkie rubryki wniosku ubezpieczeniowego.
 4. Po wypełnieniu wniosku - sprawdź formularz, jeżeli, któreś dane obowiązkowe nie zostały wpisane - raport je wymieni.
 5. Wydrukuj formularz wniosku.
 6. Przejdź do formularza wpłaty pierwszej składki ubezpieczeniowej, uzupełnij dane i wydrukuj.
 7. W przypadku zadeklarowania regularnej składki miesięcznej - wpisz dane do formularza polecenia zapłaty i wydrukuj je.
 8. Podpisz wszystkie dokumenty:
 9. - wniosek ubezpieczeniowy - przy deklaracji przystąpienia do MACIF Życie (na górze pierwszej strony), oświadczenie o zgodności podanych informacji ( koniec wniosku ) oraz parafuj każdą ze stron wniosku.
 10. - polecenie zapłaty - zgodnie ze wzorem podpisu w banku prowadzącym Twój rachunek bankowy.
 11. Wyślij podpisany wniosek i polecenie zapłaty na adres:

MACIF Życie TUW
ul. Bema 89
01-233 Warszawa
tel. 22 535 02 00
tax 22 535 02 01
 1. Dokonaj wpłaty pierwszej składki na konto MACIF Życie.
Do pobrania
Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i Finansowycho Rzecznik Ubezpieczonych Generalna Inspekcja Ochrony Danych Osobowych Certyfikat SSL Komisja Nadzoru Finansowego

Na skróty

Ubezpieczenie na narty

Ubezpieczenia na narty

Wszystko, czego potrzebujesz wyjeżdżając na narty lub snowboard - za granicę lub na terenie RP. Komfortowa obsługa - wszystkie polisy dostępne online - bez wychodzenia z domu!
Ubezpieczenia Assistance

Ubezpieczenia Assistance

Awaria, stłuczka, wypadek samochodowy mogą przydarzyć się każdemu. Zapewnij sobie komfortową pomoc i opiekę w kryzysowej sytuacji.

Sprawdź:
Ubezpieczenia OC

Ubezpieczenia OC

Szukasz oferty OC w życiu prywatnym, a może chcesz sprawdzić propozycje ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej dla wybranej grupy zawodowej? Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!
Odszkodowania

Odszkodowania

U nas znajdziesz aktualne oferty firm odszkodowawczych, zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Sprawdź, jak uzyskać wysokie odszkodowanie!

Ubezpieczenia ochrony prawnej

Ubezpieczenia ochrony prawnej

Ochrona prawna w sprawach karnych oraz przy dochodzeniu odszkodowań. Zapewnij sobie pomoc prawnika. Nigdy nie wiesz, kiedy będziesz musiał skorzystać z jego usług.

Z naszym ubezpieczeniem będziesz miał możliwość korzystania z fachowej pomocy renomowanych kancelarii prawnych na terenie całego kraju. 
OFE

Otwarte Fundusze Emerytalne

Zbliża się czas, gdy będziesz musiał wybrać drugi filar emerytalny? A może chcesz zmienić fundusz, na który zdecydowałeś się jakiś czas temu?

Wszystkie Otwarte Fundusze Emerytalne w jednym miejscu!

Najciekawsze oferty:

Inne ubezpieczenia

Inne ubezpieczenia

Szukasz nietypowego ubezpieczenia? W tym miejscu znajdziesz niestandardowe propozycje - dla rowerzystów, ubezpieczenie dla psa lub kota, karty dla studentów i wiele innych.
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczenie.com.pl Największy portal ubezpieczeniowy w Polsce. Kompendium wiedzy o ubezpieczeniach. Ubezpieczenie zdrowotne, społeczne, OC i AC, mieszkania, domu, na życie, NNW, inwestycyjne, dla firm, ofe.
www.dlaagenta.pl Pierwszy w Polsce System Formularzy LEAD dla agentów Ubezpieczeniowych wszystkich towarzystw. System LEAD to prosty sposób współpracy agentów ubezpieczeniowych i klientów, którzy chcą nabyć polisę.
www.rankingofe.com.pl Notowania i Wyniki Otwartych Funduszy Emerytalnych. Porównanie OFE online. Fundusze: generali, axa, ing, polsat, nordea, allianz, aig, aegon, pzu, warta, aviva, pekao, pocztylion, bankowy.
www.agent-ubezpieczeniowy.com.pl Największy katalog agentów ubezpieczeniowych w Polsce. Agent ubezpieczeniowy Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Szczecin, PZU, Aviva, Warta...
www.smsprzypomnienie.pl Zamów bezpłatne przypomnienie SMS informujące o końcu ważności badania technicznego i polisy OC. Przypomnimy Ci o dopełnieniu koniecznych formalności.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.polisynazycie.com.pl Polisy na życie chronią Ciebie i Twoją rodzinę przede wszystkim od ryzyka nagłej, niespodziewanej śmierci. Ubezpieczenie na życie zagwarantuje spokój finansowy Twojej rodzinie.
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
www.ubezpieczenierolnicze.pl Ubezpieczenia dla rolników: KRUS, obowiązkowe, dobrowolne, z dopłatą skarbu państwa. Zamów ubezpieczenie.
Ubezpieczenia online.pl sp. z o.o. © 2006-2015